Bendradarbiavimas

________________________________________________________

Be pavadinimo

 

________________________________________________________

218m. vasario 3d. buvo organizuotas krosnių meistrų bei pirtininkų susitikimas Kaune esančioje viešoje pirtyje.

   2017m liepos menesį Kaune Jonavos 41d musu meistrai bendradarbiaudami su meistrais iš Estijos pastatė, pirmoji pabaltyje tokių parametrų, periodinio veikimo pirties krosnį. Į pirties malonumų procedūrą buvo pakviesti visi krosnininkai, pažįstami pirtininkai bei visi esami bei buve mokiniai išmokymo centro , kurie mokosi krosnininko ąmato. Visi susirinkusieji galejo praktiškai išbandyti krosnį bei pajausti tikros Pirties malonumus.

Krosnies vizualinis projektas- Aleksandr Akatjev

Krosnies techninis projektas- Michail Sakalov

Krosnies statybu prieziūrą vygdė- Aleksandr Zamaska

Krosnį statė- Liudvikas Cimalonskas, Marius Babraitis, Ričardas Košas

11 22 6 4 8 7 5 3 2         1

 

________________________________________________________

   2017 metų sausio 25 – 27 dienomis Austrijoje vyko koklinių krosnių paroda „KOK 2017“, kurioje pristatytos naujos tendencijos koklinių krosnių statyboje. Buvo demonstruojamos naujos medžiagos ir gaminiai skirti krosnių pakurų montavimui.

   Asociacijos „Krosnių meistrų gildija“ meistrai kartu su kolegomis iš UAB „Dvarų keramika“ ir LNŽDMA (Lietuvos nacionalinė židinių-dūmtraukių montuotojų asociacija) apsilankė parodoje. Parodos metu įsitikinome, kad mūsų meistrai ir gamintojai neprastesni nei geriausi Vokietijos ir Austrijos meistrai bei gamintojai. Susitikus su draugai iš „Wolfshoher Tonverke“ aptartas tolimesnis bendradarbiavimas „Eneffis“ projekte. Taip pat asociacijos „Krosnių meistrų gildija“ valdybos pirmininkas T. Pelakauskas susitiko su „Veuko“ vadovu R. Salvate ir sutarė dėl  aktyvaus organizacijų bendravimo.

imgp6164

imgp6136imgp6140________________________________________________________

Susitikimas su Lietuvos nacionaline židinių-dūmtraukių montuotojų asociacija